Керувати

Науково-пізнавальний блоґ

Як здійснити кругосвітню подорож!

Цієї неділі о 14.00 відомий мандрівник Анна Морозова, організатор проекту ­https://vk.com/amtimes завітає до нас в турклуб.
Ось що вона каже про їх подорож:
“Мы отправились в кругосветное путешествие из Киева 14-го октября 2013-го года. За полгода преодолели автостопом по 14-ти странам больше 40000 км, попадали бесплатно на все виды транспорта включая корабли и один раз даже на самолет.
Проехали: Россию, Казахстан, Китай, Лаос, Вьетнам, Камбоджу, Таиланд, Малайзию, Сингапур, Индонезию, Филиппины, Макао, Гонконг и сейчас покоряем Америку.
За это время с нами произошло столько всего, что хватит на три книги и один голливудский блокбастер. ”

Аня розповість трохи про свою подорож і відповість на всі ваші питання щодо їх авантюрної мандрівки та плани на майбутнє!
Розповість трохи про свою подорож і відповість на всі ваші питання щодо їх авантюрної мандрівки та плани на майбутнє!
Приходь на зустріч, задавай питання, заряджайся, їдь в подорож в напрямку світу без кордонів. Схема проста!
Лінк на зустріч:
https://vk.com/club82486094
Як здійснити кругосвітню подорож

Волонтёрство, грантовое образование за рубежом

Лекция на тему “Как попасть на волонтёрство в Европу?
Как выиграть грант на бесплатное обучение за рубежом?”

Не пропусти свой шанс узнать кучу полезной информации в этот вторник 8 июля на 19.00!

Инфо: 1. Европейская волонтерская служба – долгосрочное волонтерство в Европе (до 1 года) – все расходы оплачиваются (карманные деньги, еда, жилье, переезд из страны и обратно, общественный транспорт, мед страховка, расходы на визу итд).

Инфо 2. Магистратура за границей, как выиграть стипендии для украинцев (бесплатное образование + деньги на проживание). Две стипендии, которые я выиграла: от Шведского правительства Висби, Ерасмус Мундус (стипендия от Европейского Союза). А также коротко о других стипендиях: Киркланд в Польше, Квота в Норвегии, Вышеград 4 странах в Польше, Венгрии, Словакии, Чехии, бесплатное образование в Польше на польском языке (! нюанс), стипендии DAAD в Германии, стипендии французского правительства во Франции, Фулбрайт в США, Чивнинг в Великобритании.

Инфо 3. Жизнь за границей (в Польше). Плюсы и минусы (а минусов много!). Как найти работу (то есть как я нашла работу 🙂 ), вид на жительство, разрешение на работу, визы

Спикер: Грицаева Таня
Группа встречи: https://vk.com/event73775284
Регистрация в группе желательна!

volontery-1026px-1024px0

Майстер клас з плетіння фенєчок

Майстер клас з плетіння фенєчок! вівторок 15 квітня 18.00
Яскраві і різнокольорові, вони не просто радують око, а навіть можуть піднімати настрій, не тільки вам, а й вашим друзям. Фєнєчки не просто так називають браслетами дружби, бо найбільше радості вини приносять нам коли ми даруєм їх своїм друзям. Це не просто браслет, це частина нашої душі, яку ми даруємо тим хто для нас є важливим.
Приходьте ВСІ, хто хоче навчитись плести фєнєчки. І всі ті, хто вже вміють також!!!

Муліне приносьте з собою (якщо є можливість)

Як сходити на Кавказ і лишитися задоволеним?

Автор: студентка ФЕАПК ІV курс
Лідія Журба

«Ось і закінчився похід 1-ої категорії складності…», – так драматично пишуть натхненні туристи, коли хочуть розповісти про свої досягнення, похизуватись сміливістю. Але я не збираюсь вимальовувати хронологію подій, уточнювати географічні назви, кілометражі. Поділюсь ексклюзивними подробицями подорожі туристичного клубу «Скіфи» в Грузію. DSC_0279

Готуватися до походу треба заздалегідь. Справді, треба. Особливо морально. Особливо своїх батьків. За півроку попередивши про можливість, що їхнє чадо зникне на півмісяця десь серед Кавказьких гір. Бажано побути перед походом певний час в іншому місті, але на Батьківщині. Тоді ефект від шоку «Мамо, я ж через тиждень лечу в Грузію» дозволить потихеньку спакувати речі, доки батьки нервово шукають заспокійливе.

Літопис карпатського походу

Ганна Лимаренко

Частина перша.

Тридцять еклерів

Наш похід, як, напевне, і всі інші, почався з полювання на продукти. Найбільшим ареалом їх проживання є гіпермаркет «Ашан», тож, ми вирушили туди. Кожен отримав свій список продуктів, і пішов на пошуки. Власне, нічого підозрілого і дивного в тому, що хтось купує тридцять еклерів немає, а проте очі навколишніх людей були сповнені цікавості,  коли ми охайненько і уважненько рахуючи складали еклерчик до еклерчика в пакетик.  На покупці ковбаси, сиру, редисочки та інших банальностей зупинятися не будемо, а , перестрибнувши ще й через пристрасті, які розгорілись при розподілі продуктів та снаряги, а також через потяг, в якому ми познайомилися з Арсеном і пограли-поспівали, опинимося одразу на найбомжацькішому вокзалі України – в Івано-Франківську.

Розділ перший.

Осмолода.

–          «Давайте мені хоч мільйон, і тоді не поїду» – так відповів нам дід Микола, шофер білого мерседеса, коли ми сказали, що нам треба до Осмолоди.  І потім ми з задоволенням стібали водіїв, впевнено говорячи їм, що вони «ТУДИ» не поїдуть, коли вони питали куди нам треба.

Проте, як відомо, де не пройдуть танки, там пройде піхота, себто рейсові автобуси. Спершу  ми доїхали до Калуша, а потім…   Потім у нас був перший урок йоги – з тренуванням  навиків  дихання, точніше анаеробності, гнучкості, витривалості, і навіть незначними успіхами в левітації.   І от, їдемо ми, висячи в найнеприродніших позах, наші наплічники, незграбно звалені докупи ззаду, скочуються на голову феноменально флегматичного подружжя, загрожуючи зламати їм шию, люк відкривається лише наполовину, на кожній зупинці запихаються все нові і нові люди, рівень ущільнення наближається до рівня ущільнення чорних дір…і лунає розпачливий голос в пустелі «Спасайтє сабаку» – це, тобто, Джефа, якому було точно ще гірше ніж нам, і який, бідняга, я дивуюсь як не віддав богу душу в тій маршрутці…