Керувати

Оголошення

Важливі клубні оголошення та випуски новин

А де сайт? (результати)

Всім знову привіт.

Отже, опитування (22 відповіді не дуже репрезентативно, але це також показник активності само по собі) показало, що більшість (63%) вважають, що сайт не потрібен. Також ніхто з опитуваних не користується сайтом частіше, ніж кілька разів на рік, а 77% – один раз на рік або рідше.
Думаю, це наглядна відповідь на питання, що сайт не потрібен у такому вигляді.
Сайт буде поки що законсервовано – це значить, що доступ на редагування буде обмежений або відсутній.

Архів буде жити на http://skify.org/ або http://skify.buznik.net/

 

Як здійснити кругосвітню подорож!

Цієї неділі о 14.00 відомий мандрівник Анна Морозова, організатор проекту ­https://vk.com/amtimes завітає до нас в турклуб.
Ось що вона каже про їх подорож:
“Мы отправились в кругосветное путешествие из Киева 14-го октября 2013-го года. За полгода преодолели автостопом по 14-ти странам больше 40000 км, попадали бесплатно на все виды транспорта включая корабли и один раз даже на самолет.
Проехали: Россию, Казахстан, Китай, Лаос, Вьетнам, Камбоджу, Таиланд, Малайзию, Сингапур, Индонезию, Филиппины, Макао, Гонконг и сейчас покоряем Америку.
За это время с нами произошло столько всего, что хватит на три книги и один голливудский блокбастер. ”

Аня розповість трохи про свою подорож і відповість на всі ваші питання щодо їх авантюрної мандрівки та плани на майбутнє!
Розповість трохи про свою подорож і відповість на всі ваші питання щодо їх авантюрної мандрівки та плани на майбутнє!
Приходь на зустріч, задавай питання, заряджайся, їдь в подорож в напрямку світу без кордонів. Схема проста!
Лінк на зустріч:
https://vk.com/club82486094
Як здійснити кругосвітню подорож

Звіт про діяльність клубу в 2013-2014 н.р.

Результати діяльності СТК «Скіфи» КНЕУ за 2012-2013 навчальний рік

Походи, ПВД, екскурсії.

Дайджест за 08.10.14

1. На цих вихідних було відкрито осінньо-весняний сезон, відбулася посвята новачків в туристи. Дякуємо за організацію посвяти Бреусу Паші і Ко. Благодійний аукціон “Skify+4000” досяг своєї мети – МИ ПРИДБАЛИ ПРОЕКТОР! Щиро дякуємо всім тим скіфам які долучилися до аукціону:) Президентом клубу, Максимом Колтуновим, був презентований звіт за діяльність клубу в 2013-2014 н.р. (його ви зможете знайти в доданих документах). Всі фото з Жукового за посиланням:
https://drive.google.com/a/skify.org/#folders/0B4JB9-am_PZqa1FzN3F2RXROakk

2. В ніч з 4 на 5 жовтня на Жуковому острові біля багаття пройшли вибори та інавгурація нового президента «Скіфів» в яких проголосувало близько 40 учасників турклубу.
За Бурнатну Марину – 22 голоси
За Бреуса Пашу – 11 голосів
За Вдовенко Таню – 3 голоси

Марина має значний туристичний досвід, регулярно вивозить клуб в печеру «Атлантида», була одним з організаторів школи туризму «Travel up», виконувала обов’язки заступника президента та керівника інформаційного напрямку клубу.

В своїй першій президентській промові Марина пообіцяла розвивати співпрацю «Скіфів» з іншими громадськими організаціями, провести другу більш маштабну школу «Travel up» а також зберегти традиції та цінності клубу сформовані попередніми президентами. Нового заступника президента та керівника інформаційного напрямку буде визначено на наступних зборах активу.

Також скіфи сказали багато теплих слів подяки за прекрасну організацію роботи в клубі протягом останніх 2 років Максу Колтунову.

Вітаємо нашу панну президент з перемогою та днем народження (який фактично співпав з інавгурацією) і бажаємо натхнення, енергії та мудрості в розвитку клубу 🙂

3. Найближчі заходи:
1. 9 жовтня (четвер) – збір по Карпатам. (Інструктор – Примак В.О.)
2.10 жовтня-13 жовтня – похід в Карпати
3.14 жовтня (вівторок) – лекція “Дії цивільного населення під час воєнних дій”
4.16 жовтня (четвер) – лекція по НГО
5.18 жовтня (субота) – ПВД “Китаєво” (Організатор: Корнилюк С.)
6. 1-3 листопада – ПВД “смт Тростянець – заповідник “Качанівка”(Чернігівська обл.) (Організатори: Власко П., Колтунов М.)

На всі найближчі ПВД можете записатися на стенді клубу кожний вівторок і четвер з 19.00

Скіфи Дайджест за 26.09.14

                                                         Відбулося

1. 19-21 вересня – проведена водна ПВД по притокам Дніпра. Інструктор: Примак В.О
2. 22-25 вересня – проведені лекції університетської освіти для студентів 1 курсу. Висловлюється подяка за організацію лекцій: Колтунову Максиму, Корнилюку Сергію, Бреусу Павлу, Бурнатній Марині, Власко Павлу, Меренді Ані.
3. 25-26 вересня – проведена фотосушка присвячена подорожам на території 5 корпусу КНЕУ. Висловлюється подяка організаторам: Кравець Віталію, Мельничук Юлії.
4. 25 вересня – проведене заняття по наданню першої медичної допомоги. Лектор: Корнилюк Сергій, проведені збори по походу в Карпати 10-13 жовтня.
                                       Відбудеться
1. 30 вересня (вівторок) 19.00 – збори по походу в Карпати 10-13 жовтня. З собою мати аванс на квитки в розмірі 250 грн (для студентів) і студентські квитки.
2. 2 жовтня 19.00 – збори по відкриттю осінньо-весняного туристичного сезону на Жуковому острові. Можна буде отримати спорядження для тих хто не має, розкладку харчів і детальну інформацію щодо заходу.
3. 4-5 жовтня – щорічний захід “Відкриття сезону і посвята новачків на Жуковому острові”Також на Жуковому острові відбудеться голосування і обрання нового президента турклубу. Всім скіфам хто не зможе приїхати, бажано проголосувати за посиланням:
https://docs.google.com/a/skify.org/forms/d/1pqBPqrT_VGuFCAJCVSvC3Xu5rVCLb6XvRZgxakO8zNs/viewform

Снимок