Керувати

Конкурси

У цій категорії конкурсні роботи.

Закінчення аукціону “Skify +4000”

Сьогодні об 21.00 за київським часом закінчується аукціон “Skify +4000” Всі, чиї ставки перемогли можуть прийти і викупити їх.
Подивитись чи саме ваша ставка виграла ви можете за посиланням:
https://vk.com/skify_auction
g_XJJQA3mUY

БЛАГОДІЙНИЙ АУКЦІОН “Skify +4000”
Любі скіфи і не тільки, вже пройшло майже 2 місяці аукціону. Залишився тільки 1 місяць, а в вас ще є можливість придбати багато чудових хендмейд речей, та ще й допомогти нашому туристичному клубу.

Згадайте все гарне, що зробили для вас “Скіфи”, і все було зроблено на благодійних основах вашими ж друзями і однодумцями. Зараз в вас є можливість реально віддячити турклубу:)

Сторінка аукціону
ВК: https://vk.com/skify_auction
ФБ: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.784787518249487.1073741838.102386839822895&type=1

g_XJJQA3mUY

Фотосушка

Хочеш щоб всі Скіфи побачили твоє найкраще похідне фото?

А потім весь НАРХОЗ?

А потім можливо і весь Київ?

 

 

Тоді обирай най най найкращий знімок, та йди в темпі друкуй!:)

Марічка каже: скіки фоток, фоток на 30 гігов, ВК ніхто лайки не ставить! Мої фотки тільки на мому компі, блін! Нашо в походи ходила, блін?

А Тарасик скаже: а я приніс найкращі фотки, і тепер вони висять в тур клубі і за них голосують, і я ще можу виграти приз, а потім як я втопив байдарку побачить весь універ! Прикольно, блін!:)

Прийом фотографій здійснюється кожен вівторок і четвер з 19.00 в приміщенні СТК «Скіфи» КНЕУ. (починаючи 3 03.10.2013) Власник повинен принести фото в форматі А4 з підписом на іншому боці. Максимальна кількість – 4. Після того як набереться достатньо фото, знімки будуть вивішені «на сушці» в тур клубі. Найкращі світлини, методом голосування, будуть відібрані на виставку в корпусах КНЕУ.

Обов’язкові умови:

1.Тематика світлин має стосуватися походів, мальовничих місць України і світу, і подорожей!

2.Це мають бути твої власні фото.

Рушай! Натхнення!

Подорож в Задзеркалля!

Переможець конкурсу «Скіфське перо 2011 весна»Арцемович Роман

Мандрівка з самого початку була нестандартною. Через брак квитків, частина Скіфів вирушила іншим потягом. З рештою команди (Макс, Олег, Оля, Роман) ми виїжджали потягом  №09 Ш з Центрального вокзалу. Знайшовши необхідний вагон ми нарешті поскидали речі і сіли пити чай. Перекусивши, чим Бог послав, а точніше, хто що взяв їстівного собі в дорогу.  Потомлені всі вляглись спати. Нам почало везти ще з моменту приїзду.

Із станції одразу відправлялась наша маршрутка до кордону. Потрібно було подолати 30 км до необхідного села. Якість дорожнього покриття була жахлива. Яма на ямі. Виникло стійке враження, що війна зачепила і нашу територію. За 45 хв. такої тряски ми вигрузились в ще більш цікавому місці

Скіфи у Міфі

Учасник конкурсу «Скіфське перо 2010 осінь»

Я обіцяю любити природу, мити чашку після себе в Клубі, в складний момент підставити плече своєму товаришу, берегти природу, бути активним у Скіфах, підспівувати, навіть якщо не знатиму слів, вести здоровий спосіб життя, використовувати тільки любов, як зброю, та любити Україну! Слава Україні!

Клятва цьогорічних скіфів

Від себе додаю: клянусь пригощати скіфів відбірною поезією, прозою та мистецтвом, ділитися магією розуміння цієї царини, відкривати вас і вам близьких по духу людей з інших спільнот, відомих мені. Клянусь провести в клубі цього року НЕЗАБУТНЮ ПОДІЮ (приймаю ваші пропозиції!) для мене і для вас, клянусь творити скіф’янську ауру своїм найкращим настроєм, плідними ідеями та соковитими враженнями від пережитих разом пригод, клянусь цінувати, любити і переживати з вами найкращі миті мого життя, доки це буде приємно вам і мені!)

Чи надихає вас, друзі,така клятва? Сподіваюся, що не менше, ніж мене надихнула Посвята!!! Це було феєрично, барвисто-осінньо, погідно-мрійливо вдень, дружньо-пісенно біля ватри ввечері та густо-туманно, казково красиво і по-зимовому зимно вночі!