Керувати

Лекції

Як здійснити кругосвітню подорож!

Цієї неділі о 14.00 відомий мандрівник Анна Морозова, організатор проекту ­https://vk.com/amtimes завітає до нас в турклуб.
Ось що вона каже про їх подорож:
“Мы отправились в кругосветное путешествие из Киева 14-го октября 2013-го года. За полгода преодолели автостопом по 14-ти странам больше 40000 км, попадали бесплатно на все виды транспорта включая корабли и один раз даже на самолет.
Проехали: Россию, Казахстан, Китай, Лаос, Вьетнам, Камбоджу, Таиланд, Малайзию, Сингапур, Индонезию, Филиппины, Макао, Гонконг и сейчас покоряем Америку.
За это время с нами произошло столько всего, что хватит на три книги и один голливудский блокбастер. ”

Аня розповість трохи про свою подорож і відповість на всі ваші питання щодо їх авантюрної мандрівки та плани на майбутнє!
Розповість трохи про свою подорож і відповість на всі ваші питання щодо їх авантюрної мандрівки та плани на майбутнє!
Приходь на зустріч, задавай питання, заряджайся, їдь в подорож в напрямку світу без кордонів. Схема проста!
Лінк на зустріч:
https://vk.com/club82486094
Як здійснити кругосвітню подорож

Волонтёрство, грантовое образование за рубежом

Лекция на тему “Как попасть на волонтёрство в Европу?
Как выиграть грант на бесплатное обучение за рубежом?”

Не пропусти свой шанс узнать кучу полезной информации в этот вторник 8 июля на 19.00!

Инфо: 1. Европейская волонтерская служба – долгосрочное волонтерство в Европе (до 1 года) – все расходы оплачиваются (карманные деньги, еда, жилье, переезд из страны и обратно, общественный транспорт, мед страховка, расходы на визу итд).

Инфо 2. Магистратура за границей, как выиграть стипендии для украинцев (бесплатное образование + деньги на проживание). Две стипендии, которые я выиграла: от Шведского правительства Висби, Ерасмус Мундус (стипендия от Европейского Союза). А также коротко о других стипендиях: Киркланд в Польше, Квота в Норвегии, Вышеград 4 странах в Польше, Венгрии, Словакии, Чехии, бесплатное образование в Польше на польском языке (! нюанс), стипендии DAAD в Германии, стипендии французского правительства во Франции, Фулбрайт в США, Чивнинг в Великобритании.

Инфо 3. Жизнь за границей (в Польше). Плюсы и минусы (а минусов много!). Как найти работу (то есть как я нашла работу 🙂 ), вид на жительство, разрешение на работу, визы

Спикер: Грицаева Таня
Группа встречи: https://vk.com/event73775284
Регистрация в группе желательна!

volontery-1026px-1024px0

Майстер клас з плетіння фенєчок

Майстер клас з плетіння фенєчок! вівторок 15 квітня 18.00
Яскраві і різнокольорові, вони не просто радують око, а навіть можуть піднімати настрій, не тільки вам, а й вашим друзям. Фєнєчки не просто так називають браслетами дружби, бо найбільше радості вини приносять нам коли ми даруєм їх своїм друзям. Це не просто браслет, це частина нашої душі, яку ми даруємо тим хто для нас є важливим.
Приходьте ВСІ, хто хоче навчитись плести фєнєчки. І всі ті, хто вже вміють також!!!

Муліне приносьте з собою (якщо є можливість)

Лекція по медицині

На 19-00 8 квітня також заняття по туристичній медецині. Вестиме Сергій.
Медицина можливо нетрадиційна )))

Еко-вечір

“Ніщо не береться нізвідки і не зникає нікуди”. Якщо хочеш залишити після себе щось більше, ніж просто купку сміття – приходь на ECO-вечір до “Скіфів”.
Де ми поговоримо про економію ресурсів у домашніх квартирних умовах, особливості утилізації сміття та з’ясуємо, який має вплив вислів видатного Михайла Васильовича Ломоносова на наше життя.
17 грудня (вівторок) о 19.00 за адресою: вул. Желябова, 4.

еко-вечір