Керувати

Школа виживання

У цьому році планується проведення загальноклубних занять «Школи виживання» націлених на загальну організаційну та туристську підготовку  членів Клубу – для участі в клубних заходах та їх організації (екскурсій, археологічних розкопок, походів та походів вихідного дня тощо) . Ці заняття будуть корисними для всіх: і для учасників різних проектів (не тільки туристських), і для їх організаторів.

Той, хто відвідуватиме заняття :

  • отримає  нові та цікаві знання та навички, що не будуть зайвими у житті;
  • матиме право весною та влітку піти у походи, стати учасником археологічних розкопок;
  • навчиться організовувати цікаві проекти.

Ті хто відвідував заняття в минулі роки – матимуть можливість дізнатись багато нового.

Прохання долучитись усіх , хто міг би начитати якусь тему,  провести практичне чи тренувальний ПВД

З ідеями, пропозиціями та питаннями звертатись до керівника напрямку Олега Дрегала (0972264926, odsokil@ukr.net)

З блоґу напряму

Лекція по медицині

На 19-00 8 квітня також заняття по туристичній медецині. Вестиме Сергій. Медицина можливо нетрадиційна )))

Курс орієнтування “По будніх”

                                        Заходи школи виживання Вчора відбулося залікове орієнтування в Голосіївському лісі. Курс орієнтування “По будніх” цього року закінчився. Він складався з 3-х орієнтувань в парку “Нивки” і залікового в парку “Голосіївський ліс”. Учасники здобули важливі навички

Залікове орієнтування

В середу 6 листопада на 15 годину орієнтування в Голосієвському парку. О 14.00 виєзжаємо з турклубу. Організатор – Павлюченко Павло (0504465562) Набір бажаючих відкритий. Звертатися до Паші по наданому номеру телефона.

Як сходити на Кавказ і лишитися задоволеним?

Автор: студентка ФЕАПК ІV курс Лідія Журба «Ось і закінчився похід 1-ої категорії складності…», – так драматично пишуть натхненні туристи, коли хочуть розповісти про свої досягнення, похизуватись сміливістю. Але я не збираюсь вимальовувати хронологію подій, уточнювати географічні назви, кілометражі. Поділюсь ексклюзивними подробицями подорожі туристичного клубу «Скіфи» в Грузію. Готуватися до походу треба заздалегідь. Справді, треба.

Літопис карпатського походу

Ганна Лимаренко Частина перша. Тридцять еклерів Наш похід, як, напевне, і всі інші, почався з полювання на продукти. Найбільшим ареалом їх проживання є гіпермаркет «Ашан», тож, ми вирушили туди. Кожен отримав свій список продуктів, і пішов на пошуки. Власне, нічого підозрілого і дивного в тому, що хтось купує тридцять еклерів немає, а проте очі навколишніх