Керувати
За     

Підсумки виборів

Вітаємо всіх Скіфів з закінченням виборів! Підібємо підсумки:

Як всі памятають, у нас було 2 кандидати: Сашко Бузник та Брунченко Богдана.
Обоє кандидатів серйозно готувались. Всі бачили їх якісно розроблені програми.
У четвер, 24 вересня було проведене анкетування серед членів клубу на тему “Яким має бути президент скіфів”
У вівторок, 29 вересня на очній зустрічі кожен з них виступив перед скіфською громадою, достойно відповідаючи на часом надто вже каверзні 🙂 запитання інших членів клубу.
У четвер, 1 жовтня після вступних слів координатора клубу Ольги Валентинівни Ступак, методиста Олега Дрегала та президента Таїсії Голуб власне і почалося голосування. З самого початку вирішили вважати вибори легітимними якщо набереться 50 голосів і більше. присутніх було близько 35 чоловік. Інші анонімно голосували в телефонному режимі. (був навіть з США один голос:)
Отже: проголосувало 58 чоловік. (свого роду рекорд – на позаминулих виборах було 35)

33 голоси – за Брунченко Богдану

25 голосів було віддано за Олександра Бузника

У ніч 3-4 жовтня неділю на Жуковому острові відбулася офіційна передача повноважень новому президенту.

Від себе дуже подякувати обом кандидатам за прикладені зусилля -( до Вас такого – програм та виступів- ще не було!!!!!!!!!!!!!!!!), Саші Ступаку, Олегу Дрегалу, Таї Голуб та Саші Іванову за допомогу в організації прозорості виборів, Андрію Атаманенку за роздрук бюлетенів, Роману Корнилюку та Ользі Самчук за слушні зауваження по організації передвиборчого процесу (програми та виступи кандидатів, анкетування “яким я бачу президента”), всім голосуючим, особливо тим, які не пожаліли часу і прийшли голосувати очно – за сумлінність і небайдужість до розвитку клубу.

Ну і звичайно найбільше спасибі Поліщук Марині – секретарю виборів за розробку передвиборчої анкети і світлу голову + хорошу витримку на виборах без яких я б просто запутався:)

З повагою, Сергій Корнилюк.

Прокоментувати

Ваш імейл не розголошується. Необхідні поля позначені *

*
*