Керувати
За     

Дайджест за 08.10.14

1. На цих вихідних було відкрито осінньо-весняний сезон, відбулася посвята новачків в туристи. Дякуємо за організацію посвяти Бреусу Паші і Ко. Благодійний аукціон “Skify+4000” досяг своєї мети – МИ ПРИДБАЛИ ПРОЕКТОР! Щиро дякуємо всім тим скіфам які долучилися до аукціону:) Президентом клубу, Максимом Колтуновим, був презентований звіт за діяльність клубу в 2013-2014 н.р. (його ви зможете знайти в доданих документах). Всі фото з Жукового за посиланням:
https://drive.google.com/a/skify.org/#folders/0B4JB9-am_PZqa1FzN3F2RXROakk

2. В ніч з 4 на 5 жовтня на Жуковому острові біля багаття пройшли вибори та інавгурація нового президента «Скіфів» в яких проголосувало близько 40 учасників турклубу.
За Бурнатну Марину – 22 голоси
За Бреуса Пашу – 11 голосів
За Вдовенко Таню – 3 голоси

Марина має значний туристичний досвід, регулярно вивозить клуб в печеру «Атлантида», була одним з організаторів школи туризму «Travel up», виконувала обов’язки заступника президента та керівника інформаційного напрямку клубу.

В своїй першій президентській промові Марина пообіцяла розвивати співпрацю «Скіфів» з іншими громадськими організаціями, провести другу більш маштабну школу «Travel up» а також зберегти традиції та цінності клубу сформовані попередніми президентами. Нового заступника президента та керівника інформаційного напрямку буде визначено на наступних зборах активу.

Також скіфи сказали багато теплих слів подяки за прекрасну організацію роботи в клубі протягом останніх 2 років Максу Колтунову.

Вітаємо нашу панну президент з перемогою та днем народження (який фактично співпав з інавгурацією) і бажаємо натхнення, енергії та мудрості в розвитку клубу 🙂

3. Найближчі заходи:
1. 9 жовтня (четвер) – збір по Карпатам. (Інструктор – Примак В.О.)
2.10 жовтня-13 жовтня – похід в Карпати
3.14 жовтня (вівторок) – лекція “Дії цивільного населення під час воєнних дій”
4.16 жовтня (четвер) – лекція по НГО
5.18 жовтня (субота) – ПВД “Китаєво” (Організатор: Корнилюк С.)
6. 1-3 листопада – ПВД “смт Тростянець – заповідник “Качанівка”(Чернігівська обл.) (Організатори: Власко П., Колтунов М.)

На всі найближчі ПВД можете записатися на стенді клубу кожний вівторок і четвер з 19.00

Прокоментувати

Ваш імейл не розголошується. Необхідні поля позначені *

*
*