Керувати
За     

Скіфи Дайджест за 26.09.14

                                                         Відбулося

1. 19-21 вересня – проведена водна ПВД по притокам Дніпра. Інструктор: Примак В.О
2. 22-25 вересня – проведені лекції університетської освіти для студентів 1 курсу. Висловлюється подяка за організацію лекцій: Колтунову Максиму, Корнилюку Сергію, Бреусу Павлу, Бурнатній Марині, Власко Павлу, Меренді Ані.
3. 25-26 вересня – проведена фотосушка присвячена подорожам на території 5 корпусу КНЕУ. Висловлюється подяка організаторам: Кравець Віталію, Мельничук Юлії.
4. 25 вересня – проведене заняття по наданню першої медичної допомоги. Лектор: Корнилюк Сергій, проведені збори по походу в Карпати 10-13 жовтня.
                                       Відбудеться
1. 30 вересня (вівторок) 19.00 – збори по походу в Карпати 10-13 жовтня. З собою мати аванс на квитки в розмірі 250 грн (для студентів) і студентські квитки.
2. 2 жовтня 19.00 – збори по відкриттю осінньо-весняного туристичного сезону на Жуковому острові. Можна буде отримати спорядження для тих хто не має, розкладку харчів і детальну інформацію щодо заходу.
3. 4-5 жовтня – щорічний захід “Відкриття сезону і посвята новачків на Жуковому острові”Також на Жуковому острові відбудеться голосування і обрання нового президента турклубу. Всім скіфам хто не зможе приїхати, бажано проголосувати за посиланням:
https://docs.google.com/a/skify.org/forms/d/1pqBPqrT_VGuFCAJCVSvC3Xu5rVCLb6XvRZgxakO8zNs/viewform

Снимок

Прокоментувати

Ваш імейл не розголошується. Необхідні поля позначені *

*
*