Керувати
За     

Почуйте всі!

Богдан ГаврилишинПочуйте всі – те, про що мало говорити, чути чи писати! Це потрібно сприймати: «…всім , чим вас наділив Бог. Кожним органом, всіма відчуттями.»( Б. Гаврилишин.)

Ти – українець, ти – українка, наша земля – Україна. Це не можна витерти із пам’яті, не можна цуратися, цим потрібно пишатися!

Людина, про яку я напишу, пишається тим , що він українець, все своє життя. Він продовжує це невпинно підтверджувати словами, справами та письменницьким пером.

«Залишаюсь українцем» – так називається книга, призентація якої відбулася в Українському домі 19 жовтня. Як сказав Його Святість Патріарх УПЦ Філарет: «… дуже вчасно вийшла книга! Живучи на такій прекрасній землі, люди, в більшості тілом лише українці, а духом – ні.», вручаючи автору книги орден Святого Рівноапостольного князя Володимира ІІ ступеня.

В тій залі мала б бути вся Україна. Атмосферу, яка там царила, мав відчути кожен з нас. То важко уявити, як із 85 – річчям українця із бідної української сім’ї привітали еліта Европи і не тільки. Хтось приїхав особисто, хтось надіслав листа, чи передав привітання через представника.

Вони дякували Богу та долі за зустріч із цією людиною. Це було три години спілкування поколінь від наймудріших до наймолодших. Кожен, хто виступав на сцені розповідав приємний спогад про знайомство із даною людиною – Богданом Гаврилишиним (автор книги, «винуватець» презентації  та власне іменинник)

Спогади спогадами, та всі прихопили подарунки, аби не тільки побачити сигнальні примірники книги «Залишаюсь українцем», але й привітати з днем народженням автора. Хоч Богдан Гаврилишин і сам планував концерт – презентацію, присвячений виходу книги, але все ж не знав про деякі сюрпризи, які приготували самі гості: – виступ Антоніни Матвієнко; трейлер до фільму про життєвий шлях іменинника, який вийде згодом…

Найпочеснішими гостями даного свята були найближчі серцю автора люди, які бажали многая діта та щастя. Це були: Його Блаженство Любомир Гузара, Його Святість Патріарх УПЦ Філарет. соліст гурту  «Океан Ельзи» – Святослав Вакарчук (він же засновник фонду «Люди майбутнього»), генеральний директор Microsoft – Дмитро Шимків, літературознавець, академік НАНУ Іван Дзюба, Богдан Бенюк, ректор Міжнародного інституту менеджменту України, засновником якого є Богдан Гарилишин.

Після привітань гостей та вручення подарунків, до слова був запрошений сам іменинник.

Почав свій виступ автор із подяки команді, яка допомагала йому в організації даного заходу та виходу книги. Не забув, він також звернутися із вдячністю до всіх присутніх, за те, що прийшли. Те, що було далі сказано Богданом Гаврилишином важко передати, адже кожне слово було на вагу золота. Він звертався до молоді.

Сиділо в тому залі, мабуть, не більше 50 студентів і він звертався саме до нас – молодих людей (за його словами молодих та талановитих). У його словах і ньому самому було більше віри в наші сили та талант, ніж у нас самих. То не були слова на вітер, адже життєвому досвіду цієї людини можуть позаздрити багато дипломатів світу. Відвідавши всі континенти, працюючи та навчаючи молодь, Богдан Гаврилишин зробив висновок, що українська молодь найталановитіша!

Краще сказати як віну мене не вийде тому процитую: «Вам не вистачає віри у власні сили та буйство мрій. Мрійте про більше і ви цього досягнете».

Це людина переживши часи депортацій, війни, таборів, еміграцію… не відмовилась від звання українця і не встидалась визнавати цього тоді, коли інші соромились. У свій поважний вік – 85 років, Богдан Гаврилишин з гордістю говорить у центрі України, що він у вас вірить! Чи можете ви, після таких слів зрадити людину, яка є вченим із світовим ім’ям, до думки якої, дослухаються політики та економісти багатьох країн?

«Світ великий, а Україна в нім одна.»;

«Мисли глобально – дій локально» (Богдан Гарилишин)

Подумайте над цими цитатами,  адже людина, яка їх написала була і є з Україною, допомагала та продовжує допомагати Україні. Автор вірить в нове, молоде, талановите, українське покоління.

Стільки всього ще не написано про те, що сталося у концертному залі Українського дому з 15 по 19 годину 19 жовтня, але хоч крихту я спробувала донести до вас. Писала, мотивуючись бажанням, розказати всім, як бути українцем з великої букви. Про це варто знати кожному, хто живе на Богом даній нам землі.

Не полінуйтесь та прочитайте про автора книги «Залишаюсь українцем». Задумайтесь, як треба прожити життя аби весь світ хотів тебе привітати із 85 – річчям, сказати «дякую» за те, що ти є, написати 300 сторінок насиченої біографії та зняти фільм, який стане бестселером!

 

P.S. Плакати від щастя, що ти – українка надзвичайно приємно. Виправдайте очікування, хоч однієї людини, яка у вас повірила!

Скрипка Варвара

Прокоментувати

Ваш імейл не розголошується. Необхідні поля позначені *

*
*