Керувати
За     

Скіфи.Дайджест від 6.06.2011: Розкопки, конкурс продовжено, відкриття сезону 18-19?

Вітання 🙂

  1. Запрошуємо на археологічні розкопки «Молюхів Бугор 2011», які по традиції відвідують Скіфи. Хто не в курсі  – приходьте 9 червня (чт) на тематичний вечір в Клуб. Все дізнаєтесь. Деталі нижче.
  2. Літературний конкурс «Скіфське перо 2011» продовжено до 14 червня (вт). Дуже очікуємо статей із травневих походів. Результати постараємось тоді оголосити на Відкритті сезону.
  3. Відкриття сезону переноситься на 18-19 червня (на тиждень раніше). Так/ні – швидке опитування, подивись, будь ласка.

Всередині: запрошення на тематичний вечір про розкопки.

9 червня – тематичний вечір – Археологічні розкопки – що це для «Скіфів»?

Якщо Вам хочеться поїхати на археологічні розкопки, але Ви не маєте достатньої інформації про це або хочете дізнатися, що таке археологічні розкопки, то приходьте

9 червня 2011 року (четвер) до клубу на тематичний вечір – Археологічні розкопки – що це для «Скіфів»?

Початок о 19.00.

На вечорі Віталій Олександрович розкаже про 10 річну участь «Скіфів» в дослідженні поселення доби неоліту та енеоліту (кінець кам’яного, початок мідного віку – 7000-5000 років тому) «Молюхів Бугор», яке знаходиться в Черкаській області (у яких прийняло участь більше 200 «Скіфів»).

В програмі вечора демонстрація документального фільму «Археологічна експедиція «Молюхів Бугор 2010» студії «Віталтурфільм». На великому екрані Ви зможете зануритися у події попередньої експедиції. Також пропонуємо почитати статтю Оксани Блиндюк про розкопки минулого літа.

Може, це зацікавить Вас і Ви особисто приймете участь в цьогорічній експедиції, яка відбудеться з 2 по 18 липня і Ви відкриєте для себе чарівний світ історії, народних звичаїв (святкування дня Івана Купала), екскурсій та зробите сенсаційну знахідку.

 

Записатися на участь в експедиції 2011 року можна у Дрегало Олега на вечорі або по телефону: 097-226-49-26

Прокоментувати

Ваш імейл не розголошується. Необхідні поля позначені *

*
*