Керувати
За     

Добрий вечір – святий вечір. Голодна Кутя прийшла.

Учасник конкурсу «Скіфське перо 2010 зима»Напередодні Водохреща клуб знову наповнився живим співом Скіфів та Скіф’янок. Єдиною дружньою родиною відзначалась остання кутя в цьому році.

У студентів КНЕУ після Різдва почалася сесія, перші екзамени…, а в голові лише одне питання – чи приїхали Скіфи? Як же хотілось побачити всіх, всіх, всіх…!

Бажання збуваються, особливо в цьому році. Два листа від Дзвіночки (господиня вечері) про допомогу у підготовці і розумієш, що Скіфи зберуться знову разом вже в новому році.

Іванов

Вівторок, 14:00 година – Дзвінка, Олег, Катя та Оксана почали перші приготування до вечері. Стільки справ потрібно зробити та страв приготувати… але як то кажуть «гуртом і батька легше бити». Як справжня господиня, Дзвінка розподілила між усіма роботу, кого потрібно – навчила, і сама невтомно літала як бджілка.

– Вареники , голубці, кутя… де ніж? Дайте ножа! Узвар, хто варить узвар?…

– Щедрик, щедрик, щедрівочка… – лунало багатоголосся із кухні 3 гуртожитку.

Саме приготування до Свят-вечора стало святом. Такі гарні щедрівки та колядки заспівувала Оксана та Сашко на кухні, що не можна було не підспівувати. Царила атмосфера сімейного свята.

Гарячі та смачні страви понеслися до святкового столу, свічки запалали, гітари налаштували, дівчата заспівали… Почалась свята вечеря… Смакувались не тільки страви, але й спів Скіфів, що душу радували.

Скіфська кутя

Турботлива Дзвіночка кутю, навіть Сергію Корнилюку, який у відряджені, відсипала, щоб не забував рідних Скіфів.

На наступний день по традиції поїхали у Феофанію, щоб окунутись у святій воді, і згадували про щасливий свят-вечір.

Дзвіночка, дякую за чудове свято у колі сім´ї.

P.S. Вареники ліпили хлопці;) Дівчата придивіться.

Волошка

Фотографії Віті Іващишина.

Прокоментувати

Ваш імейл не розголошується. Необхідні поля позначені *

*
*