Керувати
За     

Не тільки в День злуки, єднаймося за руки

Учасник конкурсу «Скіфське перо 2010 зима»22 січня 1919 року ми – українці об’єднались. Слава Україні – героям слава!

Це особливий день для нас – неначе друга незалежність землі нашої Неньки. І приємно бачити свідомий патріотизм та бажання не забувати історію України, якою б вона не була.

Не вперше студенти, активісти та прості перехожі мосту об’єднали міцно два береги Дніпра.

Однією із організацій, що підтримала захід був клуб «Скіфи».

Скіфи на День соборності, фото

Почалось все доволі не буденно: фарби патріотичних кольорів, українські стяги та відчуття реформаторського настрою минулих років. Це виглядало так: Я встав вранці, у вихідний день. Я не забув історії рідного краю. Я пішов до мосту Патона, аби стати невід’ємною частиною живого ланцюга не байдужих до долі України людей. Я не підтримував жодної політичної сили. Я висловив повагу українському народу та його спадщині. Я співав найціннішу пісню мого народу – гімн України. Я посміхався перехожим і гордо плескав у долоні при возз’єднанні двох берегів. Я не дав та не дам розділити Україну! Я – Українець та пишаюся цим!

І я там була, мед, пиво тоді не пила… як то кажуть. Все бачила на власні очі, та хочу, щоб ви на таку подію свої не закрили.

Скіфи на День соборності

То був лише один день із цілого року та власне всього життя! Це була перша, моя, спроба зробити щось для возз’єднання України. Разом зі мною були друзі, які тримали мене за руки і викрикували живі слова: «Україна – понад усе! Слава Україні – Героям слава!…» Разом зі мною були люди, що переймалися безпосередньо процесом злуки двох берегів та зібрали нас всіх разом. Разом зі мною були телекамери різних каналів. Разом зі мною був журналіст New- York Times.

Україна дає багато можливостей, залишається їх тільки побачити та скористатись. Та чи даєш можливість ти для України? Але ж ти точно можеш, бо в тебе це в крові!

Висловлюю вдячність дружній організації «Спас»

та всім Скіфам, що прийшли підтримати захід.

Волошка

День соборності

Прокоментувати

Ваш імейл не розголошується. Необхідні поля позначені *

*
*